ÖVRIGT / Nautica / Modellbåtar 15143107
nr 1514 3107
Modellbåtar
4 st, fiskebåtar. Längd: 28-80. Höjd: 20-50 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 9 januari 2023
kl 20:30:16
100 kr
400 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr